Skolioza to skrzywienie kręgosłupa, które bardzo często zaczyna rozwijać się już w dzieciństwie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie w województwie dolnośląskim rozpocząć i kontynuować leczenie skoliozy Wrocław to idealne rozwiązanie. Jest to miasto, gdzie możesz skorzystać z usług oferowanych przez Cryo Centrum Zdrowia i Urody. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, że możesz podjąć skuteczne leczenie skoliozy. Zapraszamy do kontaktu!

Leczenie skoliozy i fizjoterapia dla dzieci Wrocław

Każdego dnia obserwujesz swoje dziecko i widzisz kolejne postępy w jego rozwoju. Zapewniasz mu jak najlepsze warunki do nauki oraz zabawy, troszcząc się również o jego zdrowie. Jeśli jest coś, co sprawia, że martwisz się o prawidłowy rozwój swojej pociechy – chcesz skonsultować się ze specjalistą. Doświadczony fizjoterapeuta dziecięcy we Wrocławiu może zapewnić Twojemu dziecku odpowiednią opiekę, a w razie potrzeby przeprowadzi je przez cały proces terapii, jakim jest leczenie skolioz Wrocław.

Gabinet fizjoterapeutyczny CRYO

Szukasz miejsca, w którego ofercie dostępna jest fizjoterapia i rehabilitacja skoliozy u dzieci Wrocław lub okolice to miejsce Twojego zamieszkania?

Dobrze się składa, ponieważ w naszym centrum przyjmują fizjoterapeuci dziecięcy. Zespół CRYO tworzą doświadczeni specjaliści, którzy uwielbiają, ale i przede wszystkim potrafią, pracować z najmłodszymi pacjentami. Każdy nasz fizjoterapeuta dziecięcy z Wrocławia ma wiedzę i praktykę, niezbędną do wykonywania swojej pracy, jak i ciągle doskonali swoje umiejętności. Kursy i szkolenia to najlepszy sposób na to, aby poznawać nowe metody terapii, dzięki którym będziemy mogli pomóc Twojemu dziecku. Doskonale wiemy też, jak ważna jest atmosfera, spokój i delikatność w pracy z dziećmi. Zapewniamy Cię, że Twoja pociecha będzie w dobrych rękach! Potrafimy zrelaksować największego nerwuska i przekonać do współpracy nieśmiałego pacjenta. Oczywiście w trakcie wizyty rodzic cały czas przebywa w gabinecie, co dodatkowo wpływa na obniżenie stresu u dziecka. Do dyspozycji pacjentów centrum CRYO są nowocześnie wyposażone gabinety fizjoterapeutyczne. Stawiamy na niezawodny i bezpieczny sprzęt. Wiemy, że w terapii leczenia skoliozy liczy się czas, dlatego oferujemy dogodne terminy wizyt i brak kolejek do specjalistów.

Leczenie skoliozy Wrocław i okolice — fizjoterapeuta dziecięcy

 

Centrum CRYO mieści się na ulicy Antoniego Słonimskiego we Wrocławiu, co zapewnia dogodny dojazd do naszej placówki. Możesz umówić się na konsultację ze swoim dzieckiem, jak i zdecydować się na cały pakiet sesji, podczas których zadbamy o to, aby problem zdrowotny Twojego dziecka, jakim jest m.in. skolioza, został wyeliminowany lub odpowiednio zmniejszony, co ułatwi mu codzienne funkcjonowanie. Cennik naszych usług znajdziesz w odpowiedniej zakładce na stronie, wszystkich niezbędnych informacji udzielamy także telefonicznie lub mailowo, w chwili rejestracji wizyty.

Rehabilitacja skoliozy u dzieci Wrocław, w centrum CRYO, to gwarancja usługi na najwyższym poziomie. W czasie pierwszej wizyty przeprowadzamy szczegółowy wywiad, pomocne są zatem wyniki badań i dokumentacja medyczna poświadczająca aktualny stan zdrowia dziecka. W razie potrzeby możemy skierować pacjenta na dodatkowe badania przed rozpoczęciem terapii. Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, stawiając na pierwszym miejscu jego zdrowie oraz komfort.

Skolioza i fizjoterapia dzieci Wrocław — zakres usług

 

Zakres fizjoterapii dzieci jest dość szeroki, obejmując diagnozę i leczenie m.in. wrodzonych wad, które wpływają na zakres ruchomości dziecka, nieprawidłowych wzorców ruchowych, wad postawy, m.in. skoliozy. Oferujemy swoją pomoc w terapii urazów, terapii powypadkowej i pooperacyjnej. Możliwie przyspieszymy powrót do zdrowia dziecka po przebytej kontuzji, zmniejszamy dolegliwości związane z występowaniem chorób narządu ruchu czy m.in. chorób neurologicznych. W ramach fizjoterapii dziecięcej wykonywana jest terapia manualna, masaże lecznicze, fizykoterapia. W razie potrzeby zalecamy ćwiczenia ruchowe, które należy wykonywać z dzieckiem w domu. Jeśli zastanawiasz się, gdzie może być leczona skolioza Wrocław to miasto, gdzie jest zlokalizowane Cryo Centrum Zdrowia i Urody. Zachęcamy do wizyty w naszym centrum także młodych rodziców, którzy chcą dowiedzieć się, jak prawidłowo nosić swoją pociechę i jak kształtować w niej prawidłowe wzorce ruchowe.

Pamiętaj, że nie należy zwlekać z wizytą u fizjoterapeuty dziecięcego. Wczesne rozpoznanie dolegliwości i wdrożenie odpowiedniego leczenia to szansa na szybszy powrót do zdrowia Twojego dziecka. Z kolei w przypadku przewlekłych chorób i schorzeń fizjoterapia dziecięca pozwala przywrócić komfort i lepszą jakość życia pacjenta.

W Cryo oferujemy również leczenie skoliozy u dorosłych Wrocław. Możesz także skorzystać z innych dostępnych u nas usług, takich jak:

Zapraszamy do kontaktu!