Krioterapia Wrocław

 

Wiotka skóra? Zmarszczki ? Brak jędrności ? Dodatkowe kilogramy ? Cellulit? Stykające uda? Idealnym rozwiązaniem jest krioterapia Wrocław!

W odpowiedzi na te problemy, we Włoszech został stworzony Cryo T-shock, aby naturalnie odzyskać utraconą młodość skóry oraz na zawsze pożegnać niepotrzebne centymetry!

Zabieg Krioterapii Estetycznej to bezoperacyjna, naturalna alternatywa liposukcji. Jest to naukowo sprawdzona metoda do rzeźbienia ciała, a co najważniejsze gwarantuje brak powikłań po zabiegu.

Dlaczego warto wybrać zabieg krioterapii?
 • Krioterapia CRYO T SHOCK mocno stymuluje skórę i tkankę, znacznie przyspieszając wszelkie czynności komórkowe.
 • Krioterapia CRYO T SHOCK zwiększa produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra naturalnie odzyskuje swój dawny blask.
 • Krioterapia CRYO T SHOCK trwale niszczy komórki tłuszczowe, ma udowodnioną, wysoką skuteczność w procesie wyszczuplania i „rzeźbienia” ciała. Jest bezinwazyjną alternatywą dla liposukcji.
 • Krioterapia CRYO T SHOCK perfekcyjnie radzi sobie również z niechcianym cellulitem, natychmiast poprawia wygląd skóry poprzez zwiększenie napięcia i przywrócenie jej zdrowego blasku.
 • Podczas zabiegu krioterapii CRYO T SHOCK za pomocą głowicy wykonywany jest również drenaż limfatyczny.
 • Krioterapia CRYO T SHOCK sprawia, że skóra twarzy po zastosowaniu zabiegów jest napięta, wygładzona, odmłodzona, wyraźnie pozbawiona zmarszczek, jest to naturalna alternatywa dla botoksu.
 • Krioterapia CRYO T SHOCK jest efektywna już po pierwszym zabiegu, natomiast zalecana seria zabiegów pozwala utrzymać uzyskane efekty do 2-3 lat.

CRYO T SHOCK POSIADA CERTYFIKAT URZĄDZENIA MEDYCZNEGO.

SPRAWDŹ SKUTECZNOŚĆ CRYO T SHOCK JUŻ OD PIERWSZEGO ZABIEGU!

PRZEKONAJ SIĘ – PIERWSZY ZABIEG TESTOWY – 50 % !

Krioterapia Wrocław 2
Krioterapia Wrocław 3

Zabiegi z użyciem Cryo T SHOCK

LIFTING TWARZY – zabieg skupiający się ujędrnieniu, odmłodzeniu skóry twarzy. Kontrolowana terapia zimnem aktywuje produkcję kolagenu. Podczas zabiegu naczynia krwionośne zwężają się i rozszerzają naprzemiennie, przyśpieszają procesy komórkowe w skórze, następuje rozbicie toksyn i ich wydalenie. Zmniejsza opuchliznę wokół oczu oraz redukuje zmarszczki, pozostawiając skórę jędrną i elastyczną. Zmiany skórne (wypryski, rozszerzone pory, trądzik, naczynka) stają się mniej widoczne. Zabieg krioterapii Wrocław trwa około godziny i podzielony jest na dwa etapy. W pierwszej części działamy urządzeniem CRYO T SHOCK, natomiast w drugiej części zabiegu wykonywany jest przez fizjoterapeutę masaż twarzy, pomagający poprawić napięcie mięśni twarzy (na twarzy jest ich aż 10 ! ). Masaż bezpośrednio pobudza mięśnie i komórki do pracy, poprawia w przepływie limfy, a dodatkowo pozwala walczyć ze stresem i zmęczeniem. Podczas zabiegu używamy tylko naturalnych olejków. Zabieg możemy wykonywać co 10-14 dni.

REDUKCJA CELLULITU – CRYO T SHOCK doskonale radzi sobie ze zlikwidowaniem cellulitu. Intensywne zimno pozwala usunąć zbędne, nieprawidłowo ułożone komórki tłuszczowe nazywane skórką pomarańczową. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe ulegają apoptozie i zostają wydalone z organizmu. Podczas zabiegu działamy punktowo na uda, bryczesy lub pośladki. Zabieg trwa 1,5 godziny i może być wykonywany w odstępie 5 dni. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, ale do idealnego rezultatu należy wykonać 4- 8 zabiegów.

Czy wiesz, że wiele naszych klientek po zabiegu znów pokochało sukienki? Problem obcierających ud został skutecznie zlikwidowany dzięki krioterapii Wrocław!

WYMRAŻANIE KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH – zabiegi krioterapii CRYO T SHOCK wykonujemy również na wybrane partie ciała – brzuch, uda, plecy, boczki lub ramiona. Dzięki kontrolowanym zmianom temperatury poprawiamy ukrwienie oraz likwidujemy komórki tłuszczowe. Podczas zabiegu wymrażania stosowane są najniższe temperatury ze wszystkich zabiegów, to tutaj skupiamy się na likwidacji dużej, niechcianej tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu działamy głowicą, która prowadzona w odpowiedni sposób nie tylko wymraża, ale również przeprowadza drenaż limfatyczny. Podczas diety Twoje komórki tłuszczowe tylko zmieniają swój rozmiar, my możemy zlikwidować je na zawsze! CRYO T SHOCK idealnie sprawdza się również w poprawieniu napięcia skóry po ciąży, intensywnej utracie wagi. Zabieg wymrażania komórek tłuszczowych trwa około godziny, zabieg należy wykonać w serii 4-10 zabiegów w zależności od problemu.

KRIOTERAPIA WROCŁAW – JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU ? CZY TO BOLI ? CZY SĄ JAKIEŚ PRZECIWSKAZANIA ?

 • zarówno przed jak i po zabiegu należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, spożywaj minimum 2 litry wody dziennie,
 • w dniu zabiegu nie spożywaj węglowodanów,
 • pamiętaj o aktywności fizycznej w dniu zabiegu lub dzień po,
 • zabieg jest bezbolesny, chociaż czasami podczas zabiegu liftingującego na twarz może wystąpić dyskomfort związany z zimnem,
 • przeciwskazania do zabiegu: choroby nerek, ciąża, zaawansowana cukrzyca, naruszenie ciągłości skóry, alergia na zimno, nowotwór (w przeciągu ostatnich 5 lat),
 • poinformuj nas o: ostatnio wykonanych zabiegach medycyny estetycznej, tj. botoks, mezoterapia, radiofrekwencja, nici PDO, kwas hialuronowy.

Krioterapia w mieście Wrocław — korzyści

Najkrócej rzecz ujmując, krioterapia jest określeniem na wiele różnorodnych procedur, obejmujących leczenie zimnem. Prozdrowotne działanie zimna znane jest już od dawna. Często wykorzystuje się je w rehabilitacji, oferując pacjentom zabiegi ogólne, takie jak na przykład sesje w kabinie kriogenicznej, bądź miejscowe, obejmujące wybrane części ciała. Korzyści, jakie może dawać zastosowanie zabiegów z wykorzystaniem niskich temperatur, dostrzegła także medycyna estetyczna oraz kosmetologia. Dzięki rozwojowi techniki udało stworzyć się nieinwazyjne zabiegi, mające na celu m.in. modelowanie sylwetki oraz walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Te nowoczesne metody są już dostępne w wielu miastach Polski, takich jak Wrocław, Gdańsk czy Kraków. Jeśli więc Twoje miejsce zamieszkania to Wrocław, krioterapia w Cryo Centrum Zdrowia i Urody jest stworzona wprost dla Ciebie! Zapraszamy!

Krioterapia Wrocław 1
Krioterapia Wrocław

Kriolipoliza Wrocław – na czym polega?

Terapia zimnem okazała się niezwykle skuteczna w zwalczaniu najczęściej występujących niedoskonałości skóry. Warto zauważyć, że już po około 25. roku życia w organizmie zaczynając się procesy starzeniowe. Wraz z upływem czasu powoli pojawiają się zmarszczki, a potem bruzdy, skóra traci gładkość, elastyczność i równy koloryt. Na szczęście proces ten można skutecznie zahamować, przywracając skórze jej blask. Z pomocą przychodzi tu właśnie kriolipoliza Wrocław, za pomocą której przeprowadza się liftingi. Terapia zimnem aktywizuje produkcję kolagenu, przyspiesza usuwanie toksyn oraz poprawia krążenie. Zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu, niknie opuchlizna wokół oczu, a niedoskonałości, m.in. rozszerzone pory, stają się mniej widoczne. Jeszcze nie tak dawno temu jedynym skutecznym zabiegiem pozwalającym na efektowne modelowanie sylwetki była liposukcja, czyli chirurgiczne odsysanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Prawdziwą rewolucję przyniosło zastosowanie terapii zimnem także w tym zakresie. Obecnie można bezpiecznie i w sposób niewymagający późniejszej rekonwalescencji usuwać komórki tłuszczowe poprzez ich zamrażanie. Podczas zabiegu przykłada się do skóry specjalne urządzenie, które zasysa i schładza tkankę, wywołując kontrolowany stan zapalny w komórkach tłuszczowych. Komórki te ulegają rozpadowi (lipolizie), a następnie są w naturalny sposób wydalane z organizmu.

Kriolipoliza we Wrocławiu – zalety

Warto zauważyć, że kriolipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym, praktycznie bezbolesnym, a przy tym dającym wręcz spektakularne efekty. Stanowi ona bardzo atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnej liposukcji, obarczonej ryzykiem działań niepożądanych. Po zabiegu kriolipolizy nie potrzeba żadnej rekonwalescencji, a ryzyko poważnych powikłań jest znikome. Najczęstsze działania niepożądane to dyskomfort w trakcie samego zabiegu, spowodowany zimnem, jak również szybko przemijające zaczerwienienie skóry, lekki obrzęk lub zasinienia, które ustępują w przeciągu kilku dni. Kriolipoliza Wrocław z powodzeniem sprawdza się zarówno w modelowaniu sylwetki u kobiet, jak i u mężczyzn. Polecana jest ona także jako remedium na oporną tkankę tłuszczową, której nie można pozbyć się ćwiczeniami ani dietą. Kriolipolizę stosuje się również do usuwania cellulitu. W Centrum CRYO proponujemy naszym klientom zaawansowane zabiegi przeciwstarzeniowe oraz modelujące sylwetkę, z wykorzystaniem innowacyjnego i wszechstronnego urządzenia CRYO T-Shock od firmy Pagani. To podobny zabieg co kriolipoliza Wrocław, jednak różni się sposobem działania. W przypadku kriolipolizy stosuje się przyssawki, które umieszcza się na wybranej części ciała i w ciągu około 40 minut urządzenie wymraża dane miejsce. Oferowane przez nas zabiegi z zastosowaniem CRYO T-Shock przeprowadza się przy pomocy głowicy pod opieką fizjoterapeuty, który ręcznie kieruje urządzeniem. Obie techniki dają porównywalne efekty, jednak metoda głowicowa jest bezpieczniejsza i nowocześniejsza. Zapobiega też powstawaniu nierówności na skórze, co może się zdarzyć po zabiegu kriolipolizy. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, ale w zależności od problemu oraz pożądanych rezultatów, polecamy wykonać ich co najmniej kilka. Jeżeli pragniesz na własnej skórze przekonać się, jak spektakularne efekty może dać krioterapia CRYO T-Shock, Wrocław poleca Centrum CRYO.

Centrum Zdrowia i Urody Cryo zlokalizowane jest we wrocławskiej dzielnicy Psie Pole, więc bez problemu do nas dojedziesz. Oferowana przez nas krioterapia we Wrocławiu to nie jedyny zabieg, z którego możesz skorzystać. Oferujemy również takie usługi jak:

Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że Krioterapia Wrocław Psie Pole to zabieg, który z pewnością pokocha Twoje ciało! Serdecznie zapraszamy!