Pakiety

Pakiety

Pakiet Fit Body – 12 Treningów EMS z fizjoterapeutą + 5 Zabiegów Krioterapii Estetycznej + 3 wizyty u psychodietetyka – 3200 zł

Idealna kompozycja zabiegów i treningów! Zawiera 12 treningów EMS, 5 zabiegów wymrażania komórek tłuszczowych oraz 3 wizyty u psychodietetyka. Pakiet stworzony z myślą o osobach, które chciałyby zadbać o wygląd swojej sylwetki. Zabiegi krioterapii zredukują tkankę tłuszczową w wybranej części ciała lub ujędrnią brzuch, uda. 12 treningów EMS wzmocni ciało, w krótkim czasie spalamy 600-1200 kcal. Idealnym dopełnieniem są spotkania z psychodietetykiem, który zadba o Twoją dietę.

Pakiet Beauty –  12 Treningów EMS z Fizjoterapeutą + 5 Zabiegów Krioterapii Estetycznej – 2800 zł

Połączenie szybkich treningów EMS oraz metody wymrażania komórek tłuszczowych. Pakiet dla osób, które przede wszystkim chciałyby zgubić kilka kilogramów i ujędrnić ciało. Trening EMS jest skuteczną metodą walki z tłuszczem, podczas jednego treningu tracimy ponad 600 kcal i stymulujemy wszystkie mięśnie do pracy. Natomiast zabieg krioterapii skupia się na utracie tłuszczy z najbardziej uporczywych częściach ciała.

Pakiet Zdrowie – 12 Treningów EMS  z Fizjoterapeutą + 8 Terapii Manualnych –  2400 zł

Pakiet stworzony z myślą o Twoim czasie! Krótkie, intensywne spotkania z wyraźnym efektem końcowym! Szybki, skuteczny trening EMS, tylko raz w tygodniu po 20 minut! Terapia dopełni pakiet treningowy – nasi fizjoterapeuci pomogą Ci zapomnieć m.in. o bólu pleców, karku!

Pakiet Azjatyckie Piękno – 5 Liftingów Twarzy + 4 Japońskie Masaże Twarzy Kobido  – 2100 zł

Pakiet dla kobiet, które chcą skupić się na swojej twarzy. Połączenie japońskich technik liftingu, które należą do najtrudniejszych technik masażu na świecie z odżywczym działaniem zimna daje wspaniałe i oczekiwane rezultaty. Naturalny lifting dla każdej kobiety !

Pakiet Indywidualny – Pakiet skrojony pod Twoje potrzeby!

 Stwórz pakiet dla Siebie. Powiedz nam jakie są Twoje potrzeby, na czym Ci zależy, nad czym chciałbyś popracować, a my stworzymy pakiet specjalnie dla Ciebie!