Masaż twarzy Kobido

Masaż Kobido Wrocław

Japoński Masaż Twarzy Kobido

Jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Dla Klientów ceniących naturalność, idealną opcją będzie masaż Kobido.

Należy do jednej z najtrudniejszych technik masażu w Japonii, a nawet na Świecie. Zawiera największą ilość i najbardziej skomplikowane połączenia technik manualnych w okolicy twarzy, szyi, dekoltu i ramion.

Masaż Kobido to połączenie 5 stymulacyjnych technik: masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczny, elementy masażu relaksującego, lifting, akupresura.

Podczas zabiegu rozluźniamy struktury tworzące zmarszczki mimiczne, jak również poprzez intensywną stymulację mięśni twarzy opóźniamy proces starzenia się skóry.

Wszystkie etapy masażu pozwalają uzyskać oczekiwany efekt liftingujący oraz przywracają harmonię całego organizmu.

Większość metod masażu twarzy działa powierzchownie. Kobido poprzez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni.

Masaż jest połączeniem tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką terapeuty. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Wolne ruchy wywołują fazę relaksu, a intensywne etapy masażu stymulują skórę do produkcji składników skóry w celu usunięcia wszelkich napięć mięśni oraz osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego.

Głównym celem japońskiego masażu twarzy jest poprawa kondycji skóry i praca na punktach akupresury, aby osiągnąć równowagę w skórze twarzy, mięśniach twarzy i ciele.

Zdrowotne efekty Masażu Kobido:

* Reguluje bilans energetyczny całego ciała

* Zmniejsza wydzielanie hormonów stresu

* Zapewnia kompleksowy relaks i odprężenie

* Zmniejsza efekty bruksizmu – redukcja zgrzytania zębami

* Łagodzi bóle głowy – ulga w bólach migrenowych

* Zmniejsza problemy z układem trawiennym

* Poprawia wzrok

Oprócz efektu wizualnego, masaż Kobido to Rytuał Spa. Dlatego w Naszej ofercie proponujemy opcje najbardziej dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. Zachęcamy do skorzystania z najbardziej prestiżowego zabiegu na twarz.

-> Jako jednorazowy masaż bankietowy ze spektakularnym efektem już po pierwszej sesji.

-> Pełna 3 miesięczna kuracja Kobido – na początku 1 masaż w tygodniu, następnie 1 wizyta na 2 tygodnie.

Masaż twarzy Kobido często określany jest mianem nieinwazyjnego liftingu twarzy, ponieważ stanowi on naturalną alternatywę dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Stanowi on idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną poprawić kondycję swojej skóry oraz wymodelować owal twarzy, jednocześnie doświadczając głębokiego relaksu i odprężenia. Wrocław jest jednym z miast, w którym można poddać się takiemu zabiegowi.

Masaż twarzy kobido Wrocław – działanie

Tradycyjne masaże działają zwykle na powierzchni skóry. W tym przypadku jest jednak inaczej, ponieważ angażowana jest nie tylko skóra, lecz także tkanka podskórna, powięzie i mięśnie. Dzieje się tak za sprawą odpowiednio dobieranej intensywności ruchów dłoni masażysty. Jak przebiega masaż Kobido? Ma on postać swoistego rytuału, składającego się z wielu etapów oraz wykorzystującego różne techniki manualne, swoimi korzeniami sięgające do tradycyjnej medycyny japońskiej. Początkowe, delikatne ruchy dłoni mają na celu odprężenie i rozładowanie napięć. Masaż obejmuje nie tylko twarz, ale też kark i dekolt. W kolejnym kroku masażysta przechodzi do bardziej intensywnych praktyk, charakterystycznych dla Kobido, takich jak ugniatanie, szczypanie, rozciąganie, delikatne pociągnięcia oraz wygładzanie. Intensywność ruchów jest naprzemienna, co dodatkowo stymuluje skórę i zachodzące w niej procesy.

Japoński masaż twarzy doskonale pobudza krążenie krwi oraz usprawnia przepływ limfy. W efekcie skóra zyskuje zdrowy koloryt, a opuchlizna i cienie pod oczami znikają. Usunięcie napięcia mięśniowego pozwala w znacznym stopniu zredukować zmarszczki mimiczne. Masaż pobudza metabolizm na poziomie komórkowym, co sprzyja szybszej regeneracji i postępowi procesów naprawczych w skórze. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest pozytywna zmiana – zmniejszają się oznaki starzenia się skóry, nabiera ona młodzieńczego blasku i świeżości. Żeby utrwalić uzyskane efekty, polecamy przeprowadzać masaż Kobido regularnie, w odstępach czasu wskazanych przez masażystę.

Japoński masaż twarzy we Wrocławiu

Komu dedykowany jest masaż twarzy Kobido? Ten zabieg polecamy przede wszystkim osobom, które:

– zauważają oznaki starzenia się skóry, takie jak: utrata elastyczności, brak jędrności, zmarszczki, zaburzenie owalu twarzy,

– pragną odżywić swoją skórę i poprawić jej zdolności regeneracyjne,

– żyją w dużym stresie i napięciu,

– potrzebują dogłębnego relaksu,

– cierpią na bruksizm, czyli zgrzytanie zębami podczas snu, wynikające z nadmiernego napięcia,

– nie chcą korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ preferują naturalne metody odmładzania skóry.

Tak intensywny masaż twarzy ma także swoje przeciwwskazania. Nie powinny korzystać z niego osoby cierpiące na stany zapalne skóry (na przykład aktywny trądzik, opryszczkę), mające otarcia lub rany w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, chorujące na niekontrolowane nadciśnienie tętnicze, a także mające obecnie jakiekolwiek infekcje oraz podwyższoną temperaturę ciała. Ponieważ Kobido cechuje się dużą intensywnością jest niewskazany również przy cerze naczyniowej, mocno reaktywnej. W przypadku wcześniejszego korzystania z zabiegów kosmetycznych lub z zakresu medycyny estetycznej, przed masażem należy ten fakt zgłosić. Niezbędny będzie odpowiedni okres odstępu między zabiegami, na przykład po zastosowaniu nici liftingujących trzeba wstrzymać się z masażem przez około pół roku.

Kobido Wrocław

Jakie są zalety masażu twarzy Kobido? Rytuał ten posiada wielopłaszczyznowe, pozytywne oddziaływanie nie tylko na twarz, lecz także na cały organizm. Japoński masaż:

– redukuje oznaki starzenia się skóry (zmarszczki, utratę jędrności), stanowiąc naturalny lifting,

– usuwa opuchliznę,

– eliminuje problem opadających powiek oraz kącików ust,

– poprawia kontur twarzy,

– przywraca skórze młodzieńczy blask,

– rozluźnia mięśnie,

– poprawia krążenie krwi w skórze oraz poziom dotlenienia tkanek,

– redukuje niekorzystne następstwa stresu,

– stymuluje zachodzenie procesów naprawczych w skórze.

Dzięki swojemu działaniu odprężającemu intensywny masaż twarzy pozwala na rozładowanie napięć w całym ciele, a co się z tym wiąże – może być ważną częścią terapii problemów zdrowotnych, mających swoje źródło w spięciu mięśni. Osoby korzystające z tego rytuału zauważają m.in. zmniejszanie się bólów głowy i karku, ustanie szczękościsku, a także dostrzegają ogólną poprawę samopoczucia.

Masaż kobido w Centrum CRYO

W Centrum CRYO wykonujemy japoński masaż twarzy, który jest rytuałem cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Doceniają oni jego wieloaspektowe działanie – możliwość połączenia naturalnego zabiegu liftingującego z relaksującym masażem. Efekty tego rytuału często nawet przerastają oczekiwania, dlatego z reguły każdy, kto choć raz spróbuje Kobido, będzie chciał go powtarzać regularnie. Cena takiego zabiegu jest przystępna, choć wyższa niż klasycznych masaży twarzy, co wynika z poziomu jego złożoności i skomplikowania.

Jeżeli Ty także pragniesz przekonać się, jak wiele korzyści daje masaż twarzy, umów się na wizytę w Centrum CRYO!

masaż twarzy kobido wrocław, masaż kobido cena wrocław
japoński masaż twarzy wrocław, kobido wrocław