Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny Wrocław - ABC zabiegu

Masaż relaksacyjny jest formą masażu, którego głównym zadaniem jest poprawa stanu psychosomatycznego dzięki odprężeniu zarówno ciała jak i umysłu osoby masowanej. Dodatkowo masaż ten zwalcza skutki stresu oraz zmęczenia. Wykorzystywane techniki są powolne, lżejsze oraz bardziej globalne niż w przypadku masażu klasycznego, dzięki czemu pozwalają świetnie wyciszyć organizm.

Dopełnieniem całego zabiegu jest oprawa w postaci wystroju gabinetu, muzyki oraz atmosfery zbudowanej przez terapeutę. Całość tworzy wówczas rytuał, dzięki któremu każdy poczuje się wyjątkowo oraz będzie mógł oddać się odprężeniu.

Masaż relaksacyjny sprawia, że ciało staje się w pełni rozluźnione. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zaburzenia układu ruchu, zmniejsza napięcie mięśni, poprawia wygląd oraz elastyczność skóry.

Dlaczego warto udać się na masaż relaksacyjny we Wrocławiu?

Celem masażu relaksacyjnego jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan pełnego odprężenia. Nasza oferta obejmuje zabiegi pomagające w redukcji napięcia mięśniowo– nerwowego, relaksacji umysłu, a także uzyskaniu lepszego samopoczucia  i zredukowania poziomu stresu. Jest to zatem idealny zabieg dla osób w stanie zmęczenia fizycznego, jak i umysłowego.

Dokładamy wszelkich starań, aby warunki przeprowadzania zabiegu umożliwiały pełne wyciszenie i ukojenie organizmu. Dbamy o to, aby masaż relaksacyjny był prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, umożliwiającej całkowite rozluźnienie i uwolnienie myśli od codziennych problemów. Taki rodzaj masażu polecamy przede wszystkim osobom zmagającym się z długotrwałym stresem, bezsennością, odczuwającym chroniczne zmęczenie i brak energii oraz napięcie mięśniowe. Masaż relaksacyjny we Wrocławiu wyróżnia profesjonalny, wykwalifikowany zespół specjalistów, który dokłada wszelkich starań, aby zadbać o jak najlepsze samopoczucie naszych klientów, zapewniając im pełne odprężenie, oczyszczenie umysłu, przywrócenie harmonii życiowej i spokoju ducha.

Techniki masażu relaksacyjnego opierają się o masaż klasyczny, jednak wykorzystują głównie delikatne, łagodne ruchy, m.in. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie i uciskanie. W tym przypadku rezygnujemy z używania wszelkich gwałtownych technik takich jak rozcieranie poprzeczne, gdyż naszym głównym zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie klientom jak największego poczucia komfortu.

Masaż relaksujący we Wrocławiu – jakie przynosi efekty?

Nasza propozycja masażu relaksującego jest starannie dobierana do potrzeb klientów tak, aby zadbać o dobrostan całego organizmu, ale też skupić się na indywidualnych preferencjach. Oprócz efektu zniwelowania zmęczenia i poprawy ogólnego samopoczucia, nasz zabieg pozwala również zredukować dolegliwości bólowe. Jest zatem idealną formą wspomagania terapii dla osób w trakcie rehabilitacji. Pozwala na szybszą regenerację stawów i mięśni, zmniejszenie nadwrażliwości czuciowej, a także redukcję bólu o podłożu psychosomatycznym, spowodowanym czynnikami stresogennymi. Taka forma masażu przyczynia się również do poprawy metabolizmu, przyspieszając tym samym proces spalania tkanki tłuszczowej.

Dodatkowo masaż jest doskonałym sposobem na pobudzenie organizmu do wytwarzania endorfin, co skutkuje natychmiastową poprawą samopoczucia. Korzystając z naszej oferty, klienci mają również okazję do poprawy stymulacji układu limfatycznego, co z kolei przyczynia się do szybszego usuwania toksyn z organizmu i wzmacnia odporność. Ta technika masażu jest również doskonałym sposobem na poprawę ukrwienia ciała, poprzez rozszerzenie naczyń włosowatych i zapobieganie powstawania zakrzepów żylnych. Nasza oferta masażu relaksującego we Wrocławiu ma wpływ nie tylko na poprawę kondycji fizycznej, ale również pomaga wprowadzić pacjenta w stan niezwykłego odprężenia, co podnosi poczucie komfortu psychicznego.

masaż relaksacyjny wrocław, masaże relaksacyjne wrocław, masaż relaksujący wrocław
masaż relaksujący wrocław, masaż relaksacyjny wrocław, masaże relaksacyjne wrocław