Fizjoterapia stomatologiczna

Fizjoterapia stomatologiczna Wrocław - profesjonalne zabiegi

CRYO Centrum Zdrowia i Urody
to miejsce, w którym zajmujemy się szeroko rozumianą fizjoterapią.
W zakres świadczonych usług wchodzi między innymi
fizjoterapia stomatologiczna,
przychodząca z pomocą osobom z dolegliwościami układu
stomatologicznego. Nasza placówka znajduje się we Wrocławiu, w
dzielnicy znakomicie skomunikowanej z resztą miasta. 

Fizjoterapia stomatologiczna Wrocław

Istnieje szereg wskazań do skorzystania z fizjoterapii stomatologicznej. Między innymi, istotną przesłanką do regularnych spotkań z fizjoterapeutą może być stan po urazie szczęki, żuchwy albo pozostałych kości twarzoczaszki. Zachęcamy do odwiedzin placówki w przypadku złamań bądź zwichnięć którejś z tych części. Leczeniu w tym zakresie mogą się poddać również osoby z bliznami pozabiegowymi po operacjach w obrębie głowy lub szyi. Jeżeli po procedurze chirurgicznej pojawiają się zaburzenia czucia twarzy, to także powód do wizyty w gabinecie fizjoterapeuty.

Oferujemy pomoc osobom borykającym się z bruksizmem oraz stanami po radioterapii przeprowadzonej w obszarze głowy albo szyi. Możemy zaproponować indywidualnie dobraną metodę fizjoterapii stomatologicznej tym, którzy przeszli zabieg w ramach chirurgii stomatologicznej. Do tej kategorii należą np. operacje ortodontyczne takie jak kortykomia czy zabiegi jedno- oraz dwuszczękowe. Spotkanie z fizjoterapeutą może przynieść liczne korzyści pacjentom po ekstrakcji zęba albo wszczepieniu implantu. Kolejne przesłanki do podjęcia tego typu fizjoterapii to leczenie protetyczne lub ortodontyczne. Jeśli pacjent wymaga szynoterapii bądź przygotowania przed założeniem aparatu ortodontycznego, wsparciem służy mu nasz specjalista.

Fizjoterapeuta stomatologiczny Wrocław

Fizjoterapeuta CRYO Centrum Zdrowia i Urody ma szerokie doświadczenie w zajmowaniu się pacjentami z zaburzeniami skroniowo-żuchwowymi (temporomandibular disorders, TMD). Gabinet odwiedzają osoby dotknięte problemem sztywności albo bólu mięśni żucia w obszarze skroni czy policzków. Pomaga ludziom cierpiącym z powodu bólów zębów oraz głowy czy też zgrzytania zębami. Dolegliwości z drugiej grupy mogą przybierać różną formę. Przykładowo, chory może mieć tokofobię, czyli nadmierną wrażliwość na światło. Może też odczuwać ból za gałką oczną lub zmagać się z wytrzeszczem oczu.

Jeżeli dokuczają Ci bóle zębów albo zmagasz się z dysfunkcjami stawów skroniowo-żuchwowych, rozwiązaniem problemów może być wizyta u naszego fizjoterapeuty stomatologicznego we Wrocławiu. Nie zwlekaj z rezerwacją terminu spotkania, jeśli często towarzyszy Ci chrypka albo masz odczucie obcego ciała w gardle. Poza zaburzeniami połykania Twój niepokój powinny wzbudzić szumy bądź piski w uchu.

W naszym centrum przeprowadzamy liczne nowoczesne procedury w ramach fizjoterapii stomatologicznej. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, diagnostykę oraz zabiegi dobrane specjalnie do jego potrzeb. Sukcesywnie poszerzamy ofertę placówki, dzięki czemu możesz skorzystać z innowacyjnych usług oraz urządzeń.